Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Zajímavosti

Zajímavosti

Po dobu našeho podnikání se můžeme pyšnit momenty, které nás posouvají výš a zároveň vidíme, že to co děláme je správné a je vidět.

Rok 2021

Dne 16. 03. 2021 Mapler oslavil své desáté narozeniny.

WhatsApp Image 2021-03-31 at 10.33.59 (1).jpeg

Rok 2020

Účast Bc. Lenky Šefrhansové ve 13. ročníku projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK.

účastí ve 13. ročníku projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK.

 

 

Rok 2017

OCP – OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

V roce 2017 přijala pozvání paní jednatelka Bc. Lenka Šefrhansová na 10. jubilejní ročník OCP – OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK. Nominace proběhla na základě finanční analýzy z veřejně dostupných údajů všech společností na našem území. Vybíralo se z 23 650 potencionálních kandidátek, ze kterých bylo 115 finalistek. V tomto projektu paní Šefrhansová získala čestné umístění.

Mapler 1.png

Osvědčení o rekvalifikaci 

V tomto roce paní jednatelka získala také osvědčení o rekvalifikaci po úspěšném ukončení vzdělávacího programu pro pracovní činnost: Mzdové účetnictví.

Mapler 2.png

IRU – Mezinárodní unie silniční dopravy 

Ocenění zaměstnance roku získal náš zaměstnanec Josef Andrle St.

 

Mapler 3.png

Mapler 4.jpg

Rok 2014

V roce 2014 se pan Josef Andrle mladší zúčastnil soutěže Young European truck driver, neboli Mladý evropský řidič kamionu. Soutěž pořádala společnost Scania. Tato soutěž měla své kvalifikační kolo v Plzni, kde bylo 25 nejlepších. Účastníci soutěže byli podrobeny nejen teoretickému testu, ale záleželo i na praktické stránce, například hospodárná jízda nebo ovládání vozidla. Z prvního místa se v Plzni radoval právě pan Josef Andrle mladší, který byl jedním z devíti co postupují do Českého finále.

Mapler 4.png

Mapler 5.png

fotomedajle.JPG